RODOS
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Rodos

Zespół Magic Tours

Pragniemy opowiadać o Grecji i jej mieszkańcach zgodnie z ich duszą. Z szacunkiem i bez pośpiechu. Niczym dobrzy znajomi chcemy wprowadzać polskich turystów w świat pełen zapierających dech w piersiach widoków, wyjątkowej kultury, słońca, niesamowitych smaków i aromatów oraz sprawić, by wizyta w Grecji była dla każdego źródłem niezapomnianych wrażeń i wspaniałych wspomnień.

Jak powstało Magic Tours?

Lato 2011 to czas, kiedy my jako mieszkańcy wyspy Zakynthos, widząc falę naszych rodaków przyjeżdżających na wakacje, uznaliśmy, że to odpowiedni moment, aby podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w pięknej Elladzie. Plan był prosty: pokazywać wyspę i greckie życie tak, jak sami chcielibyśmy ją zobaczyć. Uciekać od sztampowych programów, zatłoczonych miejsc i komercji

Mając na uwadze ograniczony czas turystów na zwiedzanie wyspy, staraliśmy się go optymalnie wykorzystać, tworząc autorskie programy wycieczek. Pokazywać wyspę z różnych perspektyw: lądu i morza. Często zmieniać bodźce, atakować wszystkie zmysły, nie przynudzać. I co? Udało się. Ruszyła lawina.

Od lata 2012, w związku z wielkim zainteresowaniem naszą ofertą alternatywnego zwiedzania wyspy, nie byliśmy już sami w stanie obsłużyć wszystkich chętnych trafiających do naszego biura. Chcąc pokazać piękno wyspy wszystkim gościom, postanowiliśmy zwiększyć zatrudnienie. Magic Tours to jedyne biuro turystyczne na wyspie z polskim personelem i polskimi grupami zwiedzających. Posiadamy licencję wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki i pełne ubezpieczenie.

Mówią o nas, że organizujemy najlepsze wycieczki po Zakynthos, ze świetną atmosferą, w przyjacielskim stylu. To prawda. O klimacie wycieczki jednak decydują jej uczestnicy. I to nas odróżnia od innych. Mamy wielkie szczęście, że do Magic Tours trafiają niesamowici ludzie, chcący się dobrze bawić i spędzać czas w niebanalny sposób. My tylko pomagamy, aby tak się stało.

Naszym marzeniem było stworzenie swoistego dream team-u złożonego z ludzi podzielających naszą miłość do Grecji i pasję. Ludzi otwartych na świat, pełnych pomysłów, wiedzy, kultury osobistej, niewyczerpanego zapasu pozytywnej energii, dobrego humoru i autoironii. Przede wszystkim jednak pragnących wypełniać naszą misję: „Dawać innym radość”. Marzenia się spełniają.

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij